O nas

Ergo Ekologia powstała w 2009 roku jako kontynuacja młodzieńczego zauroczenia ziemią i słońcem.

Od początku postawiła sobie jasny cel – propagować OZE wśród klientów. Budując naszą kadrę stawialiśmy na osoby zakręcone na punkcie EKO.

Te kilkanaście lat doświadczenia w OZE daje nam ogromną przewagę konkurencyjną.

ergo eco o nas

13 lat doświadczenia

Dla potencjalnych klientów jesteśmy dobrym wyborem, stabilnie rozwijamy się na rynku i nie musimy poszukiwać nowych gałęzi biznesu. Posiadamy tysiące zadowolonych klientów z którymi jesteśmy w kontakcie obsługując ich instalację gwarancyjne i serwisując je również po gwarancji.

Odnawialne Źródła Energi są przyszłością dla całego świata i nie ma co nad tym dyskutować, trzeba tylko rozsądnie i sukcesywnie w nie inwestować. Inwestor tak nakierowany będzie zadowolony z efektów (tych EKOlogicznych, ale co nie mniej istotnie i EKOnomicznych) i wróci za rok, dwa, pięć po kolejne rozwiązanie tego typu.

Instalację fotowoltaiczną czy pompę ciepła to zakup na lata, dlatego warto wybrać firmę z doświadczeniem, która zagwarantuje bezpieczne działanie całej instalacji. Działamy na terenie całego kraju z centrali w Warszawie.

Na swoim koncie mamy tysiące wykonanych instalacji OZE na terenie całego kraju. Realizujemy również projekty dla osób fizycznych, firm jak i jednostek samorządu terytorialnego. Bierzemy czynny udział w liczbach i projektach gminnych. Montujemy kolektory słoneczne, instalacje fotowoltaiczne, kotły na gaz i pellet oraz pompy ciepła.

Kompleksowo obsługujemy klienta, przeprowadzamy audyt, przygotowujemy projekty, montujemy instalację i uruchomiamy ją technicznie. Posiadamy własne ekipy montażowe, co pozwala nam na szybszą realizację inwestycji. Dzięki okresowym szkoleniom naszych kadr, pracy z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi i kontroli wszystkich wykonanych instalacji, mamy pewność bezusterkowej pracy przez lata.

Ilość przez nas wykonanych instalacji OZE to:

  • około 15.000 Solarów
  • Ponad 5.000 tys. KW Na PV
  • Kotły na biomasę (pellet) ponad 800 szt. zamontowanych
  • Kotły Gazowe ponad 400 szt.
  • Eco groszek ok. 50 szt.
  • Pompy ciepła blisko. 200 szt.
  • Instalacje na  gaz LPG  naziemne/ podziemne
montaż paneli fotowotaicznych